A lie can be halfway round the world before the truth has got its boots on

James Callaghan

scroll down

 • Skuteczność w biznesie

  Badania Wellermoe ujawniły, ze profesjonaliści z dziedziny biznesu spedzają 80% czasu na komunikowaniu się z klientami i kolegami z branży.

 • Szkolenia

  Dzięki naszym szkoleniom Twoja komunikacja stanie się skuteczna i stosowna czyli kompetentna co w dzisiejszych czasach stanowi klucz do w sukcesu każdej dziedzinie życia.

 • Świat bez fikcji

  60% naszych konwersacji ma charakter kłamliwy. Może czas poznać prawdę?

 • Warsztaty

  Według wybitnego eksperta z dzidziny defekcji, Paula Ekmana, umiejętności jakie zdobędziesz dzięki naszym warsztom pozwolą Ci na wykrycie 99% kłamstw!

Usługi

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów - ekspertów, która postępuje zgodnie ze swoim mottem: "Zajmujemy się tylko tym na czym się znamy i w czym jesteśmy najlepsi". Zdajemy sobie sprawę, że jedyną wartość każdego przedsięwzięcia stanowią ludzie biorący w nim udział, dlatego wspołpracujemy z osobami, które swoje umiejętności nabywały w największych światowych korporacjach.

Certyfikaty

Trenerzy

Piotr Lewandowski – Trener, specjalista ds. Detekcji kłamstwa, komunikacji interpersonalnej oraz dekodowania ekspresji emocjonalnej. Studiował Psychologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Prowadził działy handlowo-marketingowe w wielu instytucjach, m.in w stacji telewizyjnej oraz w korporacji finansowej. Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń udokumentowane setkami godzin prowadzonych warsztatów, seminariów I szkoleń. Prywatnie pasjonat sztuk walki oraz psychologii relacji międzyludzkich.

Kontakt